Odborný Krajčír/krajčírka do predajne Pánske obleky BANDI Košice

BANDI VAMOS SK s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
1.2.2023/1.3.2023
920 - 1 000 EUR/mesiacPríplatky za prácu a nadčasy, stravné lístky nebo finančný príspevek na stravovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedna z najúspešnejších českých módnych značiek Pánske obleky BANDI, otvára novú predajňu v Košiciach.

Určite to nie je obvyklé, ale v každej kamennej predajni značky BANDI pracuje odborná krajčírka. Len vďaka týmto našim kolegyniam si môžeme všetci v spoločnosti BANDI VAMOS SK s.r.o. povedať, že sú od nás muži oblečení ako zo škatuľky. Vzhľadom k tomu, že väčšina mužov nedisponuje konfekčnou postavou, je viac než potrebné vybrané oblečenie poopraviť takzvane priamo na telo. Odborné krajčírky sú neodmysliteľnou súčasťou kolektívu predajne a sú tiež v priamom kontakte s klientom. V spolupráci s odborným poradcom riešia individuálne požiadavky zákazníka a samy navrhujú správnu úpravu oblečenia tak, aby vyzeral skvelo. Pracujú v príjemnom zázemí predajne, vo svojej krajčírskej dielni. Ich práca je čistá a veľmi pestrá. Veď čo klient, to iné požiadavky, iná úprava a teda iný výsledok.

Pri tejto práci je potreba, okrem odbornej stránky, mať dobré oko a byť empatický voči ľuďom. Chápať ich potreby aj nedostatky a pomáhať im s oblečením tak, aby vyzerali skvelo alebo aby dosiahli svoje plánované ciele. A aj keby sa to nemuselo zdať, aj u tejto profesie sa vyžadujú komunikačné schopnosti.

Pokiaľ vás baví šitie odevov na šijacom stroji a nechcete pracovať v hale pri sériovej výrobe, zvážte, či by ste túto prácu nechceli vykonávať. Pracovné podmienky odborných krajčírok v predajniach BANDI sú skvelo nastavené pre tie z vás, ktoré chcú mať svoj priestor, čistú a kľudnú prácu. Ak váhate, urobte jednoduchý krok. Bežte sa pozrieť, aby ste zistili sami, ako to v predajniach BANDI vyzerá. Pokiaľ by vás zaujímala táto práca a chceli by ste pracovať v kľudnom a čistom zázemí, po boku kolegov poradcov, napíšte nám. A to aj v prípade, keď si nie ste istý a máte nejakú otázku, na ktorú by ste chceli odpovedať.

Čo môžete očakávať od spoločnosti BANDI VAMOS SK s.r.o.:
- prácu na hlavný pracovný pomer
- len denné smeny od pondelka do piatku
- zaškolenie skúsenými kolegami
- dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti
- domácu a priateľskú atmosféra
- nadštandardné pracovné zázemie
- motivujúci a transparentný systém odmien a benefitov
- môžete využiť voľné vstupy na rôzny športové či spoločenské udalosti
- príplatky za nadčasy
- stravné lístky nebo finančný príspevek na stravovanie
- výborná firemná káva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pánske obleky BANDI – exkluzívna módna značka
BANDI predstavuje pojem prestíže pánskej módnej značky.
Cieľom značky BANDI je pomáhať mužom, aby dosiahli svoje ciele. Napríklad, aby manažér získal viac zákaziek, maturant úspešne zložil skúšku alebo aby na plese urobil perfektný dojem. Preto všetci v BANDI venujú maximum tomu, aby vytvárali hodnoty, ktoré zaručujú pozitívny ohlas.
Desaťtisíce spokojných zákazníkov sú dostatočnou spätnou väzbou, vďaka ktorej sa u BANDI všetci posúvajú ďalej. Nie je lepší pocit, ako keď zákazník odchádza s produktom, pre ktorý prišiel a je s ním spokojný. Výsledky svojej práce pozorujeme v bežnom živote všade okolo seba a je to pre nás veľmi potešujúce. U BANDI si každý môže byť istý, že jeho práca bude dávať zmysel. Ak aj vy chcete vidieť výsledky vašej práce a tešiť sa z nej, kontaktujte nás.
ID: 4461084  Dátum zverejnenia: 7.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 920 EUR/mesiac