Manažér nové predajne Pánske obleky BANDI Banská Bystrica

BANDI VAMOS SK s.r.o.

Miesto práce
Radvaň, Banská Bystrica
Termín nástupu
1.8.2022
1 400 - 1 700 EUR/mesiacProvizie z predaja, príplatky za prácu a nadčasy, stravné lístky nebo finančný príspevek na stravovanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedna z najúspešnejších českých módnych značiek Pánske obleky BANDI, otvára novú predajňu v Banskej Bystrici. Využite príležitosť a staňte sa súčasťou prosperujúcej a stabilnej módnej firmy, ktorá sa zaoberá výhradne pánskou spoločenskou a voľnočasovou módou. Do nášho profesionálneho tímu hľadáme šikovnú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu Manažér predajne.

Hľadáte si prácu v oblasti módy a chcete byť profesionálom v tomto odbore? Máte skvelú príležitosť stať sa manažérom predajne Pánske obleky BANDI v Banskej Bystrici.

Čo hovoria o tejto pozícii manažéri predajní Pánske obleky BANDI?

"Rôznorodá práca, žiadny deň nie je rovnaký.“

"Práca v oblasti módy v krásnom prostredí luxusných predajní."

"Priamy vplyv na chod a výsledky predajne."

"Skvelý kolektív."

"Je super, že môžem ovplyvňovať výšku svojej odmeny."

Hlavnou pracovnou náplňou manažéra predajne je zodpovednosť za kvalitu poskytovaných služieb, chod predajne, plnenie plánov tržieb a tiež za výkon a obsadenie personálu. Ako nadriadený tímu odborných poradcov je tým najväčším odborníkom a poradcom v oblasti pánskej spoločenskej módy. Aktívne sa podieľa na obchodnej politike a lokálnom marketingu. Zaisťuje tiež aranžovanie výkladov a výstavné expozície v predajni.

Prečítajte si ďalšie dôležité informácie, aby ste sa dozvedeli viac a mohli sa o prácu manažéra predajne v Banskej Bystrici uchádzať.

Čo môžete od spoločnosti BANDI VAMOS SK s.r.o. očakávať:
- aktívne ovplyvňujete výšku svojej mzdy - k fixnej zložke získate prémie podľa tržieb predajne
- za kvalitne odvedenú prácu Vás radi ohodnotíme prémiami alebo ročnou odmenou
- môžete využiť voľné vstupy na rôzne športové a spoločenské udalosti
- spolupracujete so známymi osobnosťami, tvárami značky BANDI
- stravné lístky nebo finančný príspevek na stravovanie
- výborná firemná káva
- služobný notebook a telefón sú samozrejmosťou
- nadštandardné pracovné zázemie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pro koho je pracovná pozícia určená?

Neočakávame, že všetko budete vedieť už pri nástupe, radi vás to naučíme, stačí len chcieť.

Najlepší kandidát je ten, ktorý má:
- prax z priameho predaja
- skúsenosti s vedením tímu
- stredoškolské vzdelanie
- výborné vyjadrovacie schopnosti a profesionálne vystupovanie
- znalosť MS Office na dobrej užívateľskej úrovni (bude v rámci výberového konania testovaná)
- vodičský preukaz skupiny B (aktívny šofér)
- trestná bezúhonnosť

Pánske obleky BANDI – exkluzívna módna značka
BANDI predstavuje pojem prestíže pánskej módnej značky.
Cieľom značky BANDI je pomáhať mužom, aby dosiahli svoje ciele. Napríklad, aby manažér získal viac zákaziek, maturant úspešne zložil skúšku alebo aby na plese urobil perfektný dojem. Preto všetci v BANDI venujú maximum tomu, aby vytvárali hodnoty, ktoré zaručujú pozitívny ohlas.
Desaťtisíce spokojných zákazníkov sú dostatočnou spätnou väzbou, vďaka ktorej sa u BANDI všetci posúvajú ďalej. Nie je lepší pocit, ako keď zákazník odchádza s produktom, pre ktorý prišiel a je s ním spokojný. Výsledky svojej práce pozorujeme v bežnom živote všade okolo seba a je to pre nás veľmi potešujúce. U BANDI si každý môže byť istý, že jeho práca bude dávať zmysel. Ak aj vy chcete vidieť výsledky vašej práce a tešiť sa z nej, kontaktujte nás.
ID: 4366211  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac