Vodič dodávky / Skladník

BANCHEM, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
700 - 950 EUR/mesiacOdmeňovanie sa u nás skladá z viacerých zložiek - základná mzda, variabilná zložka mzdy a osobné ohodnotenie. Konečnú výšku mzdy dohodneme s úspešným uchádzačom osobne, kde zohľadníme jeho predchádzajúce skúsenosti a výsledky. Preto aj v prípade, že Vaše mzdové očakávania sú mimo uvedeného intervalu, ale práca a naša firma Vás zaujala, pošlite nám svoj životopis a sme otvorení vzájomnej diskusii. Ďakujeme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Bratislava, R1 centrum.
Rozvozy: prevažne BA kraj, prípadne TT kraj.

Na naše regionálne predajné stredisko v Bratislave hľadáme nového kolegu, ktorý bude pracovať ako rozvozca tovaru a ak bude potrebné, vypomôže aj v sklade.

Vaša konkrétna náplň práce:

- rozvoz tovaru k zákazníkom v rámci stanoveného regiónu, plánovanie trasy, nakladanie/vykladanie tovaru u zákazníka, riešenie potrebnej administratívy k odovzdaniu tovaru so zákazníkom, rozvoz začínate ráno v BA, kde poobede aj končíte - nejedná sa o viacdňové rozvozy
- Skladník a pomocné práce v sklade - práca v sklade, príjem/výdaj, nakladanie/vykladanie tovaru, evidencia skladových zásob, práca s manipulačnou technikou v sklade, príprava a skladanie/balenie objednávok - toto je menšia časť Vašej práce, ide skôr o výpomoc v sklade v prípade väčšieho počtu objednávok, event. zastupovanie skladníka v prípade jeho neprítomnosti
- pracovná doba 7:30 - 16:00 hod.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- vianočný a dovolenkový príspevok
- príspevok na stravné lístky nad rámec zákona
- po splnení kritérií príspevok na DDS
- neformálne teambuildingové aktivity pre zamestnancov aj ich rodinných príslušníkov
- vysoká miera samostatnosti pri práci, pracovná doba bez potreby nadčasov, malý a príjemný kolektív na stredisku

Informácie o výberovom konaní

! POZOR !
Ak máte záujem prihlásiť sa do výberového konania na túto pozíciu, prosím skopírujte do webového prehliadača link:

Tu vyplníte všetky potrebné informácie a priložíte svoj životopis. Súčasťou aplikácie je aj krátky pracovný dotazník.

Následne bude prebiehať selekcia životopisov, pričom osobne budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky v najväčšej miere. Vyrozumenie dostanú od nás všetci uchádzači.

Sme rodinná firma a veľmi nám záleží na tom, koho prijmeme a ako náš nový kolega zapadne do tímu. Preto Vás chceme informovať, že súčasťou výberového konania je aj preverenie referencií u predchádzajúceho zamestnávateľa a takisto vyplnenie osobnostného testu, keď postúpite do užšieho kola výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- prax ako vodič min. 2-3 roky resp. najazdených min. 150tis. km na nákladnom automobile
- výhodou je (kvôli zastupiteľnosti v rámci firmy) VP typu C a platná karta vodiča, ale nie je pre túto pozíciu nevyhnutnou podmienkou, jazdí sa na dodávke do 3,5t
- orientačná schopnosť na mape SR, najmä znalosť Bratislavského kraja
- schopnosť vykonať bežnú kontrolu technického stavu a základnú údržbu dodávky

- bezúhonnosť, spoľahlivosť, pripravenosť prevziať na seba hmotnú zodpovednosť za zverené hodnoty (nákladné vozidlo, tovar) a logické myslenie
- schopnosť slušného jednania so zákazníkom aj v kritických situáciách
- ochota pomôcť aj s inými prácami na stredisku v prípade potreby (sklad)

Sme rodinná spoločnosť - 100% slovenský výrobca a distribútor čistiacich, dezinfekčných a špeciálnych prostriedkov pre prakticky všetky oblasti hygieny a čistenia. Naša produkcia je využívaná vyše tisíckou spokojných, predovšetkým firemných klientov. Medzi nich patria najmä zdravotnícke zariadenia, priemyselné podniky, upratovacie a čistiace služby, ústavy sociálnej starostlivosti, domovy pre seniorov, rovnako ako aj rôzne organizácie a distribútori pre domácnosti. Sme držiteľmi certifikátu kvality ISO 9001:2008 ako aj certifikátu ISO 14001:2004. Pôsobíme v štyroch lokalitách s centrálou v Dunajskej Strede a zamestnávame okolo 40 ľudí.

Ak Vás náš profil oslovil, pridajte sa k nám. Naša spoločnosť Vám poskytne korektný prístup a ľudské jednanie, dobrú pracovnú atmosféru a možnosť realizovať sa. Očakávame, že budete na svojich zadaniach pracovať naplno a hľadať spôsoby, ako sa veci dajú riešiť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3969766  Dátum zverejnenia: 17.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac