Administratívny pracovník / fakturant

BALTAXIA s. r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 37, Banská Bystrica
Termín nástupu
do 1.5.2023-dohodou
900 - 1 300 EUR/mesiacohodnotenie podľa odborných ználostí a praxe, mesačné/ročné prémie podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie, odosielanie a evidovanie pošty.
Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi.
Práca s interným informačným systémom spoločnosti (WISP)
Vystavovanie, zakladanie a evidencia objednávok, dodacích listov, faktúr, príjemiek a výdajok v skladového hospodárstve.
Obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, fax, kopírka).
Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia.
Zabezpečenie a objednávanie prepravy na rozvoz tovaru a kontrola faktúr za túto prepravu.
Komunikácia s dopravcami , vyjednávanie prepravných podmienok, cenotvorba.
Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok.
Stanovovanie optimálnych trás vozidiel a harmonogramu nakladania a vykladania prepravovaného tovaru.
Analýza a vyhodnotenie dát o preprave.
Zabezpečovanie bežných kancelárskych potrieb a pracovných pomôcok.
Zabezpečenie ostatnej administratívnej, obchodnej agendy podľa potreby a pokynov nadriadeného.

V prípade postačujúcej praxe v obchodnej/veľkoobchodnej/inej odbornej činnosti s potravinami, zamestnanec môže vykonávať aj nasledujúcu činnosť:
-Zabezpečenie a kontrola správnosti označenia obalov u výrobkov spoločnosti BALTAXIA s.r.o.
-Sledovanie platnej legislatívy a jej zmien v otázkach správneho označenia obalov.
-Komunikácia so Štátnou veterinárnou a potravinovou správou.

-práca v stabilnej spoločnosti (na trhu viac ako 30 rokov)
-ohodnotenie podľa pracovných výsledkov
-možnosť profesionálneho a finančného rastu
-získanie praxe v medzinárodnom obchode
-flexibilný pracovný čas, podľa dohody
-v prípade potreby, služobný mobilný telefón, po skúšobnej dobe
-zamestnanecké zľavy
-ostatné výhody - podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, veľkosklad, ekonomika, potraviny,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

asistent, referent, fakturant atd/veľkoobchod, výrova, administratíva , potraviny

Počet rokov praxe

2

Vitaná znalosť informačného / účtovného programu WISP, nie je podmienkou.

Spoločnosť Baltaxia vznikla v roku 1991 a patrí k najvýznamnejším dovozcom a distribútorom rybacích konzerv na českom a slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4543036  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac