Sales Support & Administration

Balluff Slovakia, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihned, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- administratívna podpora predaja (telefón, e-mail)
- vytváranie objednávok / ponúk + poradenstvo
- administratívna podpora interných obchodných procesov
- správa údajov v systémoch SAP a CRM
- komunikácia medzi oddeleniami
- podpora zákazníkov v oblasti internetového predaja
- podpora a príprava podkladov pre marketingové oddelenie
- zabezpečovanie chodu kancelárie
- administratívne práce súvisiace so spracovaním dochádzky a cestovných výdajov​

​- stabilné zázemie v medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu
- priateľské a dynamické pracovné prostredie
- pravidelný rozvoj vedomostí a technických zručností v oblasti automatizácie
- prácu s najmodernejšími technológiami
- moderné pracovné postupy s dôrazom na digitalizáciu
- pevný pracovný čas ( 8:00 - 16:30)
- možnosť home office po zaškolení
- 4 týždňov dovolenky
- stravné lístky/príplatok na stravu
- firemný notebook a mobilný telefón
- zaujímavé finančné ohodnotenie vrátane bonusov
- forma spolupráce - hlavný pracovný pomer - doba určitá
- dátum nástupu ihneď, podľa dohody​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

​- skúsenosti so zákazníckym poradenstvom
- veľmi dobré užívateľské zručnosti s PC (Windows, Office)
- SAP a CRM - výhodou, nie podmienkou - radi zaškolíme
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- tímový duch
- dobrá organizácia práce a samostatnosť
- nadšenie a pozitívny prístup k výzvam​

Spoločnosť Balluff zamestnáva približne 3 900 zamestnancov na celom svete. Tieto
Zamestnanci sa zameriavajú na kvalitné riešenia v oblasti snímania, identifikácie a spracovania
vrátane sieťovej technológie a softvéru. Naši zamestnanci sú kľúčom k vytváraniu
skvelú budúcnosť. Ako globálna rodinná spoločnosť ponúkame našim zamestnancom vždy
to najlepšie. Pracujte s nami na dosahovaní úspechu našich zákazníkov a podieľajte sa na
rozširovaní inovácií. Preto hľadáme nadšených tímových hráčov, ktorí sú orientovaní na výsledky

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4793721  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac