Content specialist SI (Slovenia)

BALÍK PLUS s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
480 EUR/mesiac480 € / 80 hodín/mesiac - finálna mzda závisí od skúseností kandidáta; 480 € / 80 hours / month - / The final salary depends on the experience of the candidate

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výborná znalosť SLOVINSKÉHO jazyka a štylistiky podmienkou / Necessary: excellent knowledge of SLOVENIAN language and stylistics
- Pridávanie a aktualizácia akciových ponúk na web stránkach zamestnávateľa / Adding and updating special offers on the employer's website
- Vyhľadávanie obsahu akciových ponúk na web stránkach s cieľom zabezpečiť relevantnosť a atraktívnosť ponúk v slovinskom jazyku / Searching the content of stock offers on website in order to ensure the relevance and attractiveness of offers in Slovenian language
- Písanie a preklad textov a článkov v slovinskom jazyku / Writing and translation of texts and articles in Slovenian
- Optimalizácia obsahu z pohľadu SEO, koordinácia aktivít zo SEO špecialistom / SEO content optimization, coordination of activities from SEO specialists
- Komunikácia s partnerskými webmi, partnermi a dodávateľmi webu / Communication with partner websites, partners and suppliers
- Aktívna spolupráca s obchodným oddelením / Active cooperation with the sales department
- Participácia na medzinárodných projektoch / Participation in international projects
- Práca 80 hodín mesačne / 80h of work monthly

Pracovný pomer v skvelom kolektíve / Employment in a great team
Práca v rozrastajúcej sa firme s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu / Working in a growing company with the possibility of personal and professional development

Informácie o výberovom konaní

Výhodou sú: / The advantages are:
Dobrá orientácia v oblasti digitálneho marketingu / Good orientation in the field of digital marketing
Prax v oblasti tvorby on-line contentu a on-line marketingu / Experience in the field of online content creation and online marketing

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovinský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborná znalosť slovinského jazyka a štylistiky / Excellent knowledge of Slovenian language and stylistics
Znalosť slovenského alebo anglického jazyka na komunikatívnej
úrovni / Knowledge of Slovak or English at a communicative level
Zmysel pre detail a zodpovedný prístup k práci / Detail-oriented and responsible person
Analytické myslenie, samostatné uvažovanie / Analytical thinking, independent thinking
Chuť učiť sa nové veci a rozvíjať svoju osobnosť / Desire to learn new things and develop your personality

BALÍK PLUS s.r.o. je marketingová agentúra prinášajúca svojim klientom v rámci Slovenskej a Českej republiky, Poľska, Maďarska, Rumunska a Bulharska efektívne riešenia a nové koncepcie v oblasti reklamy a marketingu so zameraním sa hlavne na oblasť kupónového marketingu. Spravuje sieť na vkladanie reklamných príloh do balíkov s viac ako 2 500 internetovými obchodmi a portály na vyhľadávnie zľiav a zľavových kupónov - Vasekupony.sk a cz, a KUPLIO v ďalších 12 krajinách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4147613  Dátum zverejnenia: 13.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 480 EUR/mesiac