Obchodný zástupca pre Košice, Košice a okolie

Baliarne obchodu, a. s. Poprad

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
932 - 2 000 EUR/mesiac+ odmeny - motivačné, štvrťročné, mimoriadne, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návšteva veľkoobchodných a maloobchodných prevádzok vo zverenom regióne
- realizácia objednávok
- poskytovanie servisu a komunikácia s existujúcimi zákazníkmi
- organizovanie promočných aktivít
- zodpovednosť za predaj a vykonanú prácu
- spolupráca s agentúrou MCHD a riadenie svojho teamu MCHD
- reporting dostupných údajov a návrhy opatrení vedúce k rozvoju spoločnosti v súčinnosti s ostatnými oddeleniami

- práca v prosperujúcej firme s možnosťou odborného rastu a osobného rozvoja
- hlavný pracovný pomer
- služobný automobil, mobilný telefón
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zamestnanecké výhody
- nástup ihneď

Ponúkaný pracovný pomer je na DOBU NEURČITÚ. Žiadosť o prijatie do zamestnania, profesný životopis a motivačný list zasielajte najneskôr do 9.6.2023 na e-mail: [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí sa najviac približujú našim požiadavkám. Tí budú následne pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- bydlisko v regióne práce - výhodou
- skúsenosti s predajom potravinárskeho tovaru výhodou
- znalosť regiónu
- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
- chuť kreatívne a poctivo pracovať, komunikačné schopnosti, slušné vystupovanie, časová flexibilita, bezúhonnosť

Spoločnosť Baliarne obchodu, a.s. Poprad je najväčším výrobcom kávy a čaju na Slovensku. Pod značkou Popradská káva vyrábame najpredávanejšiu kávu na slovenskom trhu - kávu Extra špeciál. Sme dlhodobo lídrom v prémiovom segmente káv. Do portfólia produktov našej spoločnosti patria aj kávy Štandard Premium, Colombia a mnoho ďalších. Pod označením Popradský čaj vyrábame široký sortiment ovocných, čiernych, bylinkových, zelených, funkčných a wellness čajov. Paletu káv a čajov dopĺňajú prémiové produkty z radu Mistral, ako aj luxusné kávy a čaje z radu Mistral Selection. Viac informácií o našej spoločnosti a produktoch nájdete na www.baliarne.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4588037  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 932 EUR/mesiac