Obchodný zástupca pre Prešov, Bardejov, Sabinov

Baliarne obchodu, a. s. Poprad

Miesto práce
Bardejov, Prešov, Sabinov
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
Pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návšteva veľkoobchodných a maloobchodných prevádzok vo zverenom regióne
- realizácia objednávok
- poskytovanie servisu a komunikácia s existujúcimi zákazníkmi
- organizovanie promočných aktivít
- zodpovednosť za predaj a vykonanú prácu

- práca v prosperujúcej firme s možnosťou odborného rastu a osobného rozvoja
- hlavný pracovný pomer
- služobný automobil, mobilný telefón
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zamestnanecké výhody
- nástup asap

Ponúkaný pracovný pomer je na DOBU URČITÚ - zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky. Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s priloženou fotografiou (nie je podmienkou), profesný životopis a motivačný list zasielajte najneskôr do 27.10.2017 na e-mail: personalne@baliarne.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí sa najviac približujú našim požiadavkám. Tí budú následne pozvaní na výberové konanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- BYDLISKO v regióne práce - PODMIENKOU
- skúsenosti s predajom potravinárskeho tovaru výhodou
- znalosť regiónu
- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
- chuť kreatívne a poctivo pracovať, komunikačné schopnosti, slušné vystupovanie, časová flexibilita, bezúhonnosť

Baliarne obchodu, a.s. Poprad sú najväčším výrobcom kávy a čaju na Slovensku. Pod značkou Popradská káva vyrába spoločnosť najpredávanejšiu kávu na slovenskom trhu - kávu Extra špeciál. Spoločnosť je dlhodobo lídrom v prémiovom segmente káv. Do portfólia spoločnosti patria aj kávy Štandard Premium, Colombia a mnoho ďalších. Pod označením Popradský čaj sa vyrába široký sortiment ovocných, čiernych, bylinkových, zelených, liečivých a wellness čajov. Paletu čajov dopĺňajú aj prémiové čaje z radu Mistral a luxusné čaje Mistral Grand Selection.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Baliarne obchodu, a.s. Poprad
Hraničná 664/16
05858 Poprad

Kontakt

ID: 3214318   Dátum zverejnenia: 13.10.2017