Balička

Baliarne obchodu, a. s. Poprad

Baliarne obchodu, a.s Poprad, Hraničná 664/16, 058 58 Poprad, Prešovský kraj, okres Poprad
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha baliacich automatov na balenie výrobkov
- vykonávanie ďalších úloh podľa pokynov nadriadených v rámci dohodnutého druhu práce
- práca vo viaczmennej prevádzke
- miesto práce - Poprad

- práca v stabilnej a etablovanej spoločnosti s možnosťou osobného rozvoja
- hlavný pracovný pomer
- pracovný pomer na dobu určitú do 31.3.2018
- zamestnanecké výhody
- nástup 1.10.2017

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom zasielajte do 25.9.2017 na e-mail: [email protected]. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- ochota pracovať
- platný zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve - výhodou
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti pri manipulácii s požívatinami - výhodou

Spoločnosť Baliarne obchodu, a.s. Poprad je najväčším výrobcom kávy a čaju na Slovensku. Pod značkou Popradská káva vyrábame najpredávanejšiu kávu na slovenskom trhu - kávu Extra špeciál. Sme dlhodobo lídrom v prémiovom segmente káv. Do portfólia produktov našej spoločnosti patria aj kávy Štandard Premium, Colombia a mnoho ďalších. Pod označením Popradský čaj vyrábame široký sortiment ovocných, čiernych, bylinkových, zelených, funkčných a wellness čajov. Paletu káv a čajov dopĺňajú prémiové produkty z radu Mistral, ako aj luxusné kávy a čaje z radu Mistral Selection. Viac informácií o našej spoločnosti a produktoch nájdete na www.baliarne.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3184061  Dátum zverejnenia: 11.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou