Strojný zámočník - zoraďovač

Balex Metal, a.s.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 - 900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha strojov, zoraďovanie, nastavovanie strojov, lisov
zadeľovanie práce pracovníčkam lisovne, kontrola

po každom odpracovanom roku vernostné, stravovanie zabezpečené, po zapracovaní a zaučení sa možné zvýšenie platu, perspektíva - parťák v lisovni

jedná sa o pracovný pomer na dobu neurčitú, v novovybudovaných priestoroch v Lietavskej Lúčke, po zaučení sa dochádza k zvýšeniu mzdy o 100 - 200 eur.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, klampiar

Počet rokov praxe

3

zručnost v práci s plechom, technické myslenie, vzťah k práci so strojmi

Balex metal a.s. pôsobí na trhu od roku 1999 v oblasti klampiarských výrobkov, trojvrstvových komínov ako aj doplnkov používaných pri stavbe krbových systémov a vzduchotechniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Balex Metal a.s.
Žilinská cesta 504/94
013 11 Lietavská Lúčka
ID: 1534598   Dátum zverejnenia: 8.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 - 900