HR bussiness partner/HR manager

BALANCED HR s.r.o.

Dunajská Streda, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 800 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od predchádzajúcich pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre  nášho klienta, výrobnú spoločnosť v okrese Dunajská Streda hľadáme ambiciózne HR bussiness partnera, ktorý sa posunúť na pozíciu HR manager.
Kandidát svojím proaktívnym prístupom a vysokou mierou zodpovednosti bude hlavným komunikačným mostom medzi manažmentom a zamestnancami spoločnosti.
Cieľom pozície je koordinovať všetky aktivity úzko spojené s oblasťou riadenia ľudských zdrojov.
Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:
- nastavovanie všetkých HR procesov
- analýzy personálnych potrieb spoločnosti
- zodpovednosť za kompletný recruitingový proces v spoločnosti
- organizácia vyberových konaní
- aktívna zasetrešovanie onboardingové procesu
- pravidelný reporting, príprava analýz, štatistík
- denná komunikácia so zamestncami v ich životnom cykle v spoločnosti
- spolupráca s oddeleniami v oblasti vzdelávania
- aktívna komunikácia a spolupráca so strednými a vysokými školami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

personalistika

Počet rokov praxe

3

Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:
- komunikatívna úroveň anglického jazyka
- komunikatívna úroveň maďarského jazyka - Veľkou výhodou
- predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti HR - najmä pozície - HR generalist, recruiter, HR bussiness partner, HR manager (malý/stredný podnik)
- chuť aktívne sa zapájať do všetkých HR procesov
- aktívny prístup
- lojálnosť

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Medová
Tel.: +421948948151
E-mail: poslať životopis