Hlavný účtovník/-čka

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
2 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre Greenfield projekt v Žiline hľadáme skúseného a samostatného účtovníka/-čku s aktívnou angličtinou.

  • Pomoc účtovnému oddeleniu pri každodenných, mesačných a ročných činnostiach
  • Práca so záväzkami a pohľadávkami
  • Spracovávanie prichádzajúcich platieb prostredníctvom EFT
  • Vedenie presných záznamov vrátane účtovných kníh, denníkov, príjmových dokladov a faktúr
  • Vykonávať činnosti súvisiace s uzávierkou hlavnej knihy na konci mesiaca vrátane vykonávania zápisov do denníka, časového rozlíšenia, analýzy odchýlok a odsúhlasovania účtov
  • Zabezpečovať dodržiavanie interných účtovných postupov
  • Príprava mesačnej správy pre manažment
  • Podieľať sa na plánovaní a sledovaní ročného rozpočtu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Komplexné účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

  • Minimálne 3 roky praxe v oblasti komplexného účtovníctva
  • Aktívna znalosť anglického jazyka, slovom i písmom
  • Veľmi dobrá znalosť podvojného účtovníctva (slovenské štandardy) a daňovej legislatívy

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jadranka Račková
E-mail: poslať životopis