Obchodno-technický manažér (pre kľúčové zákazky v strojárskom priemysle) Key account manager

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď/dohodou
2 600 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností vybratého kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rozšírenie nášho tímu hľadáme ďalšieho dynamického a ambiciózneho obchodno-technického manažéra pre kľúčové zákazky/kľúčových zákazníkov, so skúsenosťami v obchodovaní v strojárskom priemysle a riadením projektov/projektových tímov.

Náplň:

• Obchodno-technické a projektové zastrešenie nových zákaziek.

• Obchodná a technická starostlivosť o existujúcich zákazníkov.

• Uplatnenie metód projektového riadenia pri realizácii a koordinácii zákaziek.

• Zabezpečovanie efektívnej komunikácie s klientmi, stakeholdermi a internými tímami tak, aby bola zákazka realizovaná v čas a v kvalite.

• Informovanie o pokroku zákazky, riešenie problémov a identifikácia rizíkspojených so zákazkou.

• Starostlivosť o vybrané zákazky, komunikácia s príslušnými zákazníkmi, koordinácia internýchoddelení podieľajúcich sa na realizácii zákazky (obchod, TPV, nákup, výroba, atď.).

• Zodpovednosť za realizáciu zákazky od jej prijatia až po expedíciu s cieľom dodania v čas a v kvalite.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Min. 3 roky vo výrobnej spoločnosti podmienka (ideálne stroj. výr.), prax vo vedení projektov.

Počet rokov praxe

3

  • Prax v oblasti projektového riadenia
  • Dobré vyjednávacie a komunikačné schopnosti
  • Analytické a logické myslenie
  • Odolnosť voči stresu
  • Zodpovedný, na cieľ orientovaný a proaktívny prístup
  • Samostatnosť
  • Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
  • Skúsenosti s obchodom, nákupom, technickou dokumentáciou
  • Technické myslenie

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4792823  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac