Vedúci oddelenia cyklodopravy / Projektový manažér

BALANCED HR s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP, dohodou
2 200 EUR/mesiacponúkaný plat je uvedený bez bonusov a jeho výška závisí od skúseností vhodného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za dodržiavanie dopravných stratégii a rozvoja cyklodopravy na území mesta
- zodpovednosť za propagáciu cyklodopravy ako súčasť udržateľnej mobility
- poskytovanie súčinnosti a odborné poradenstvo iným oddeleniam sekcie dopravy
- vydávanie stanoviska pri tvorbe záväzného stanoviska
- riadenie oddelenia cca 10 pracovníkov
- participácia na tvorbe rozpočtu a je zodpovedný za čerpanie rozpočtu OCYK,
- zabezpečovanie projektovej prípravy cyklotrás,
- koordinácia prípravy cyklotrás s mestskými časťami a ostatnými subjektami, ktoré pripravujú projekty cyklotrasy na území mesta
- zabezpečovanie výstavby cyklotrás, koordinuje výstavbu cyklotrás s mestskými časťami a ostatnými subjektami ktoré stavajú cyklotrasy na území mesta
- zodpovednosť za prípravu podkladov pre mestské zastupiteľstvo pre vyhodnocovanie progresu budovania cyklotrás na území Hl. mesta SR Bratislavy
- podieľanie sa na tvorbe/pripomienkovaní projektov cyklotrás ktoré je nevyhnutné budovať v rámci developerských projektov
- príprava a sledovanie dodržiavania podmienok pre bikesharing
- zabezpečovanie pripomienkovania navrhovaných legislatívnych úprav noviel zákonov, stanoviská k pred­kladaným materiálom do mestskej rady a zastupiteľstva dotýkajúcich sa rozvoja cyklodopravy
- riadenie agendy spojenej so sprístupňovaním informácií podľa zákona č. 211/2000 Z.z. za oblasť cyklodopravy
- zastupovanie kolegov z oddelenia cyklodopravy počas ich neprítomnosti,
- vykonávanie ďalších prác, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce podľa pokynov riaditeľa

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
- odborná prax v oblasti cyklodopravy výhodou
- odborná prax v oblasti projektového manažmentu min. 2 roky podmienkou
- prax vo verejnej správe /samospráve výhodou
- prax v oblasti vedenia min. 5 ľudí, vyžaduje sa leaderstvo
- komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné a riadiace schopnosti, koncepčné myslenie

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov