Obchodno-technický vedúci prevádzky v stavebníctve

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Prievidza
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda od 1.500,- EUR mesačne brutto + variabilná zložka + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie prevádzky a plnenie obchodných cieľov prevádzky, rozvoj a posilnenie pozície na lokálnom trhu
  • Monitorovanie vývoja trhu, monitorovanie aktivít konkurencie, trhového podielu
  • Manažovanie a optimalizácia výroby (vrátane drobných investícii a opráv), expedície a služieb na prevádzke - Riadenie strojníkov
  • Manažovanie kontroly kvality, monitorovania vzoriek, zavádzanie korektívnych opatrení
  • Zodpovednosť za finančné a hospodárske ciele a výsledky určenej prevádzky (objem predaja, ceny, náklady, logistika...)

  • Príplatky nad rámec zákona
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona
  • Príspevky pri rôznych životných udalostiach
  • Príspevok na dochádzanie
  • Ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • Pracovné skúsenosti v obchode alebo s riadením projektu
  • Schopnosť nadväzovať a budovať kontakty v oblasti stavebného priemyslu
  • Predajné a komunikačné zručnosti
  • Skúsenosti s riadením ľudí (menší tím)
  • Skúsenosti v oblasti stavebného priemyslu výhodou
  • Vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov