Vedúci laboratória

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou, ideálne čo najskôr
1 600 EUR/mesiacMzda od 1600€, môže byť vyššia vzhľadom na skúsenosti a zručnosti kandidáta + 13.plat + iné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za implementáciu, riadenie a dodržiavanie štandardov kvality podľa IATF 16949 a zákazníckych požiadaviek
  • Riadenie interných a externých kalibrácií
  • Rozšírenie aktuálneho laboratória o klimatické testovanie, testovanie pod elektrickou záťažou
  • Transfer interných postupov a technológií z centrály spoločnosti do slovenského závodu, zaškolenie sa na nové procesy (klimatické testovanie a elektrické testovanie pod záťažou) v materskom závode
  • Participácia na príprave nových projektov
  • Vedenie menšieho tímu laboratória (aktuálne dvaja merací technici)
  • Analýza denných prevádzkových problémov výroby z hľadiska meracích systémov, obsluha meracích zariadení (Instron, Keyence, Quick Scope Mitutoyo, prietokomer)
  • Zabezpečovanie rekvalifikačných skúšok, starostlivosť o testovacie diely

  • Práca pre stabilnú a etablovanú medzinárodnú spoločnosť
  • Komplexné zaučenie vrátane školení v materskej spoločnosti v Taliansku
  • Motivujúce ohodnotenie zohľadňujúce znalosti a skúsenosti
  • Finančné benefity - 13.plat, systém bonusov, príspevok na dopravu do a zo zamestnania, rôzne poukážky
  • Nefinančné benefity - flexibilný pracovný čas, firemné akcie, odborný rast a vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • VŠ vzdelanie technického smeru
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B1-B2)
  • Skúsenosť na rovnakej alebo podobnej pozícii (Metrológ podľa zákona o metrológii SR), prax s overovaním, skúšaním, kalibráciou meradiel, výhodou je prax s 3D meracími zariadeniami
  • Práca s výkresovou dokumentáciou, znalosti FMEA, SPC, CP, MSA a meracie zariadenia, znalosť ISO/IEC 17025
  • Skúsenosť s riadením menšieho tímu je výhodou

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov