Obchodno - technický referent

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacod 1700€ FIX + Variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Aktívne spracovávanie ponúk a dopytu od nových klientov a ako aj udržovanie klientely v oblasti stavebníctva poprípade strešných plášťov
  • Poskytovanie technickej podpory a asistencia pri aplikácii produktov v spolupráci s technikom a projekčným oddelením
  • Vytváranie nových obchodných príležitostí v regióne Západné a Stredné Slovensko
  • Udržiavanie nadštandardných vzťahov s kľúčovými zákazníkmi, spolupráca a komunikácia s príslušnými oddeleniami (administratíva, projektové oddelenie)
  • Kalkulácia predajných cien, príprava cenových ponúk, príprava technickej dokumentácie súvisiacej s predajom produktov
  • Reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému
  • Spolupráca s marketingovým oddelením
  • Zamestnanecké výhody, benefity

    • Zaujímavé platové ohodnotenia
    • Motivujúce pracovné prostredie ako aj možnosť spolupráce s TOP rozvíjajúcou sa stavebnou firmou na SVK
    • Samostatnosť a flexibilita

    Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

    Stavebný priemysel

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

    Ostatné znalosti

    AutoCAD - Základy
    Microsoft Office - Pokročilý

    Vodičský preukaz

    B

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    • SŠ/ VŠ vzdelanie so stavebným zameraním (poprípade technickým zameraním)
    • Výhodou je prax na podobnej pozícií
    • Aktívna znalosť MS (Word, Excel, Power Point)
    • AutoCAD - základy
    • Výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti
    • Vodičský preukaz skupiny B

    Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

    Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

    Počet zamestnancov

    20-24 zamestnancov