Vedúci oddelenia inžinieringu

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Tvrdošín
Termín nástupu
dohodou, ideálne čo najskôr
1 600 EUR/mesiacPlat od 1600€ brutto a vyššie v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie oddelenia inžinieringu a riadenie menšieho tímu (4 technológovia)
  • Zodpovednosť za technické a technologické zaistenie výroby.
  • Zodpovednosť za výdávanie a riadenie výrobnej dokumentácie, zmenová služba.
  • Navrhovanie technologických postupov a noriem práce, zmeny a ich zlepšovanie v spolupráci s ostatnými manažérmi spoločnosti.
  • V prípade potreby vydanie príkazu na zastavenie výroby až do vyriešenia problému. Zostavenie a riadenie tímov riešiteľov za účelom vyriešenia technicko/ technologických problémov.
  • Spolupráca pri príprave projektov nových výrob, jednorazových zákazkách.
  • Zodpovednosť za návrh a výrobné zadania prípravkov, foriem, nástrojov.
  • Spolupráca pri návrhu a špecifikácii strojov.
  • Vedenie pridelených projektov.
  • Kontrola dodržiavania pracovných metód a správnosti dokumentácie.
  • Spolupráca pri zavedení prípravkov, prístrojov, strojov do výroby.
  • Spolupráca pri určovaní interných logistických tokov.
  • Podpora oddelení výroby, kvality a nákupu.
  • Komunikácia so zákazníkom v rámci technicko technologickej prípravy.
  • Ostatné aktivity na základe pokynov nadriadeného (Plant Manager)

  • Práca v stabilnej non-automotive spoločnosti
  • Zaujímavé platové podmienky zohľadnňujúce zručnosti a skúsenosti kandidáta
  • Systém benefitov - ročné odmeny, stravné hradené nad rámec zákona, darčeky ku koncu roka, vitamínové balíčky, podpora možného vzdelávania, flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania
  • Skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii
  • Znalosti v oblasti technológie výroby, ideálne z oblasti výroby káblových zväzkov alebo iných relevantných oblastí
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou (na pozícii sa používa angličtina najmä pri komunikácii so zahraničnými zákazníkmi)
  • Skúsenosti s vedením ľudí
  • Asertívny, tvorivý, proaktívny typ človeka s chuťou hľadať riešenia problémov a s  dobrými komunikačnými zručnosťami

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov