Účtovník

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 500 EUR/mesiac50€ výkonnostný bonus, 13. plat, prehodnotenie platu na ročnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatné vedenie bežného finančného účtovníctva
• Príprava daňových priznaní (UVA), Intrastat výkazov a súhrnných výkazov
• Spolupráca pri príprave mesačných a ročných uzávierok
• Priebežná optimalizácia procesov

• flexibilná pracovná doba
• práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
• firemné akcie
• jazykové kurzy a iné vzdelávanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotehnického priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• účtovná skúška a niekoľkoročné pracovné skúsenosti
• znalosť angličtiny je nevyhnutná
• znalosť NJ výhodou
• pokročilé používateľské zručnosti v oblasti IT
• tímový hráč s vysokým zmyslom pre zodpovednosť
• presný a štruktúrovaný spôsob práce

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4463933  Dátum zverejnenia: 10.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac