Vedúci skladu (automotive)

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
2 700 EUR/mesiacod 2700 EUR/mesiac od + 13., 14. plat + Bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie tímu internej logistiky
  • monitorovanie chýb pri preskladňovaní medzi internými skladmi,
  • vedenie polročných/ ročných inventúr
  • dozeranie na správnosť uskladňovania a manipulovania s materiálovými zásobami,
  • optimalizácia a návrh skladového layoutu, regálov a VZV,
  • udržiavanie a optimalizácia systému Warehouse management (SAP),
  • príprava podkladov na mzdy a dochádzky v systéme,
  • reporting, aktívna komunikácia s centrálou,
  • riešenie krízových situácií,
  • aktívna účasť pri zavadzaní dokumentácie,
  • disponovanie nepriamych materiálov, obalov /close orders,
  • eskalácia sériových dodávateľov,
  • dohľad nad transportami a špeciálnymi transportami,
  • vystavovanie dodávateľských reklamácii,
  • monitorovanie KPI indikátorov a ich vyhodnocovanie,
  • monitoring včasného príjmu materiálu, komunikácia s disponentami

  • 13-ty a 14-ty plat
  • pružná pracovná doba
  • možnosť jazykového vzdelávania
  • množstvo zamestnaneckých benefitov
  • bohatý sociálny program
  • stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti
  • firemné akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • skúsenosti s vedením skladu v automotive spoločnosti,
  • organizačné zručnosti,
  • analytické zručnosti,
  • komunikačné a prezentačné zručnosti,
  • tímový hráč,
  • flexibilita,
  • vedenie a motivácia zamestnancov skladu
  • anglický jazyk – komunikatívna úroveň

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov