Obchodný zástupca - manipulačná technika - TN+TT+NR

BALANCED HR s.r.o.

Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacod 1 300€ brutto mesačne základ / podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie obchodných príležitostí v regióne Trnava - Nitra - Trenčín
- Aktívne oslovovanie potenciálnych zákazníkov
- Starostlivosť o aktuálnych zákazníkov
- Identifikácia potrieb zákazníka a prezentácia možných riešení
- Budovanie dlhodobých obchodných vzťahov
- Vyjednávanie podmienok spolupráce
- Spracovanie cenových ponúk a zmlúv
- Správa dát v internom systéme

- Variabilná zložka platu
- Služobné auto aj na súkromné účely
- Dovolenka nad rámec zákona
- Ďalšie benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Obchodný zástupca bude reprezentovať medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v technickej podpore logistiky - prenájom a predaj skladových vozíkov rôzneho druhu (elektrické alebo so spaľovacím motorom, stohovacie a paletové vozíky, robotické vozíky, ťahače a podobne).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

- Vzdelanie s technickým zameraním
- Prax v oblasti obchodu a budovania vzťahov so zákazníkmi
- Anglický jazyk na pasívnej úrovni
- Maďarský jazyk je výhodou
- Reprezentatívne vystupovanie a vynikajúce komunikačné zručnosti
- Orientácia na výsledky
- Samostatný a pro-aktívny prístup k práci

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov