Špecialista IT riešení

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 500 EUR/mesiacpo odpracovaných 12 mesiacoch bonus vo výške 2 platov, v ďalších rokoch dohodnuté % z hospodárskeho výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analýza technických (IT) požiadaviek klienta a návrh riešenia
• Vytváranie HW a SW konfigurácií, testovanie a implementovanie u zákazníka
• V prípade potreby súčinnosť pri HW / SW inštalácií a zaškolovaní zákazníkov
• Dbať na vytváranie a udržovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi a obchodnými partnermi

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je spoločnosť QEX, a.s. (www.qex.sk), ktorá je etablovaným subjektom na slovenskom trhu s viac než 30 ročnou tradíciou a širokou škálou referencií v korporátnom i verejnom segmente.

Ponúka inovatívne služby v oblasti marketingovej komunikácie, reklamy firemných zákazníkov a propagácie ich produktov. Orientuje sa na výrobu reklamných prvkov na mieru i digitálnych nosičov reklamy ako sú kiosky alebo digitálne steny.

Spoločnosť je lídrom na trhu v oblasti riešení automatizácie spracovania hotovosti, vyvolávacích systémov (Customer Jorney Management) a riešení správy digitálneho obsahu (Digital Signage).

Spravuje viac než 15 000 zariadení i desiatky komplexných systémov v rámci in-house technického oddelenia. Poskytuje nadštandardné servisné služby pre celé územie SR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia Microsoft SQL Server - Pokročilý
PostgreSQL - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

• preferované predošlé skúseností na pozícií IT špecialista
• schopnosť efektívnej komunikácie
• veľmi rozvinuté analytické a problem solving zručnosti, kreativita
• schopnosť pracovať pod stresom (s deadlinami)
• písanie, čítanie porozumenie technickej dokumentácie (aj v angl. jazyku)
• svedomitý a schopný tímový hráč
• schopnosť reagovať na neustále zmeny v projektoch / produktoch - rýchle reakcie
• Microsoft Windows na úrovni používateľa a administrácia
• Databázové systémy (MySQL, MS SQL, PostgreSQL) na úrovni používateľa a administrácia
• Sieťové technológie (WAN, LAN, Wi-Fi, router, switch a pod.) – možnosti a prípadne nastavenie
• Konektivita zariadení (USB, HDMI, DP a pod.)

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4341045  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac