Obchodno-technický vedúci prevádzky v stavebníctve

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za finančné a hospodárske ciele a výsledky určenej prevádzky (predaj, ceny, náklady, logistika...)
  • Vedenie prevádzky a plnenie obchodných cieľov prevádzky , rozvoj a posilnenie pozície na lokálnom trhu
  • Predaj produktov a služieb, poskytovanie poradenstva zákazníkom v súlade s politikou spoločnosti, vrátane prípravy a uzatvárania zmlúv podľa pravidiel spoločnosti.
  • Monitorovanie vývoja trhu, monitorovanie aktivít konkurencie, trhového podielu
  • Manažovanie a optimalizácia výroby
  • Riadenie zamestnancov

Motivujúce ohodnotenie a bohatý benefitový systém:

  • Príplatky nad rámec zákona
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona
  • Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
  • Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
  • Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

  • Pracovné skúsenosti v obchode alebo s riadením projektu
  • Schopnosť nadväzovať a budovať kontakty v oblasti stavebného priemyslu
  • Predajné a komunikačné zručnosti, asertivita
  • Skúsenosti s riadením ľudí (menší tím)
  • Skúsenosti v oblasti stavebného priemyslu výhodou
  • Vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov