Plánovač výroby - Senior

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac13ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zostavovanie plánov výrobného procesu
  • Zbieranie a vyhodnocovanie dát a výstupov z výrobného procesu.
  • Navrhovanie najoptimálnejších výrobných postupov a procesov, z ohľadom na časovú, finančnú a technologickú efektivitu.
  • Participovanie pri navrhovaní a zlepšovaní výrobných procesov a znižovaní nákladov.
  • Vykonávanie dôkladných analýz jednotlivých pracovných postupov.
  • Upravovanie už existujúcich plánov na základe aktuálneho a očakávaného stavu a vývoja skladových zásob, finančných ukazovateľov a dostupných technológii.
  • Aktívne komunikovanie s ostatnými oddeleniami spoločnosti.
  • Vypracovávanie pravidelných reportov

  • Pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • Kompenzácia nákladov na dochádzanie
  • Balíček benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojárska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Plánovanie výroby

Počet rokov praxe

5

  • SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického alebo technického smeru
  • Skúsenosti s plánovaním vo výrobnej spoločnosti (min 5 rokov)
  • anglický jazyk: B2
  • MS Excel - užívateľ
  • Analytické myslenie

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov