Posila (brigádnik) na akvizičné a servisné činnosti

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedna z našich najväčších a najznámejších poisťovní prijme do svojich radov nové posily.

Vašou hlavnou náplňou práce bude akvizícia nových poistencov a účasť na prezentáciách spoločnosti, ako sú dni zdravia, dni obce, a podobne.

Budete to hlavne Vy, kto bude pomáhať pri správnom rozhodovaní o prípadnej zmene poisťovne a zároveň ukážete novým, alebo existujúcim poistencom, ako čerpať výhody pomocou našej aplikácie, na ktoré majú nárok, ako si uplatniť bohaté benefity, ktoré im spoločnosť ponúka.

Ponúkame Vám prácu v stabilnej a silnej poisťovni, dávame priestor všetkým, ktorí sa neboja osloviť známych, či neznámych....majú trpezlivosť, veľkú dávku obchodného ducha a dravosti byť najlepším.

Pracovať môžete odkiaľkoľvek na Slovensku.
Vaše zaškolenie bude prebiehať na pobočke samotným riaditeľom.

- Kvalitné zaškolenie
- Výborný kolektív
- Možnosť výborného zárobku napríklad popri MD/RD, alebo inej práci
- Možnosť pracovať pre lídra na trhu v zdravotnom poistení
- Flexibilná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť, pre ktorú pozíciu obsadzujeme patrí k najväčším a najstabilnejším poisťovniam na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Obchodný duch, výborné komunikačné zručnosti, aktívny a samostatný prístup a ochotu na sebe pracovať a posúvať svoje hranice.

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4325624  Dátum zverejnenia: 10.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.