Manažér predaja

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacZákladný plat záleží od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytváranie a udržiavenie obchodných vzťahov v maloobchodných a  veľkoobchodnýh reťazcoch
• Prezentovanie sortimentu potravinárskych výrobkov potencionálnym odberateľom na tuzemskom a zahraničných trhoch
• Obchodná činnosť smerom k nadnárodným reťazcom
• Nadväzovanie kooperáciíí s lokálnymi a zahrančnými výrobcami potravín
• Plnenie obchodných, produktových a marketingových cieľov firmy
• Reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti

• Práca v stabilnej spoločnosti
• Možnosť rozvoja obchodných činností na Slovensku i v zahraničí
• Priamy kontakt s výrobou pri tvorbe nových produktov
• Dobré platové podmienky a bonusy
• Možnosť pracovať aj z domu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je etablovaná potravinárska spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

7

  • Minimálne 5 ročné obchodné skúsenosti s budovaním vzťahov v potravinárskom maloobchode, veľkoobchode
  • Schopnosť uviesť nové potravinárske produkty do nadnároných reťazcov
  • Schopnosť identifikovať obchodné príležitosti a uzavrieť obchody na tuzemských a zahraničných trhoch
  • Reprezentatívne vystupovanie, samostatnosť a orientácia na výsledok
  • Pokročílá úroveň práce s PC, CRM systémom a reportovaním obchodných výsledkov
  • Znalosť marketingových nástrojov potrebných na podporu predaja
  • Vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov