EHS koordinátor

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda od 1400€ btto a viac v závislosti od skúseností, zručností a osvedčení + variabilná zložka a 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP predpisov spoločnosti a právnych predpisov v oblasti BOZP, PO a interných a externých environmentálnych požiadaviek v rámci pridelenej prevádzky
  • Zodpovednosť za získavanie potrebných povolení a rozhodnutí štátnych orgánov
  • Komunikácia a vzdelávanie zamestnancov v oblasti BOZP a PO. Vytváranie, plánovanie a zabezpečovanie školení zamestnancov.
  • Komunikácia a udržiavanie vzťahov s inštitúciami - HaZZ, polícia, úrady práce, pracovná zdravotná služba
  • Komunikácia a reporting v rámci spoločnosti, sledovanie účinnosti opatrení a nastavovanie preventívnych a nápravných opatrení
  • Overovanie súladu procesov, pracovných postupov a používania zariadení s IMS (Integrovaný manažérsky systém)
  • Koordinácia a analýza environmentálnych požiadaviek prevádzky a ich plnenia
  • Príprava a účasť na audite a certifikácii ISO 14 001
  • Definícia, komunikácia a kontrola implementácie efektívnych postupov do výroby  pri dodržiavaní environmentálnych cieľov/limitov. V prípade odchýlky od cieľov uskutočnenie nápravných opatrení
  • Analýza environmentálnych dopadov na proces výroby a na kvalitu produkcie

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie zohľadňujúce skúsenosti a zručnosti kandidáta, variabilná zložka mzdy a 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach
  • Bohatý balíček finančných benefitov: príplatky nad rámec zákona, príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia, príspevok na stravu nad rámec zákona, príspevok na cestovanie do zamestnania, príspevky pri rôznych životných udalostiach a jubileách, sociálna výpomoc v prípade núdze alebo doplatok pri strate príjmu z dôvodu PN
  • Bohatý balíček nefinančných benefitov: dovolenka navyše v zmysle kolektívnej zmluvy, dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...), odborné zaučenie, vzdelávanie a podpora pri kariérnom rozvoji (možná podpora pri získaní osvedčenia autorizovaného bezpečnostného technika), spoločenské a firemné aktivity a ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie v odbore (bezpečnosť, chémia, procesné inžinierstvo, environmentalistika)
  • Oprávnenie bezpečnostného a požiarneho technika
  • Autorizovaný bezpečnostný technik - výhodou
  • Minimálne 2 ročná prax vo výrobnom závode ako bezpečnostný/požiarny technik
  • Znalosť aktuálnej legislatívy v oblasti BOZP/PO/ŽP
  • Skúsenosť s riešením problematiky životného prostredia - veľkou výhodou
  • Znalosti zákonov o odpadoch, vodách, ovzduší - veľkou výhodou
  • Zmýšľanie a nastavenie špecialistu BOZP/PO/ŽP aj v praxi - nie len mať "na papieri", ale aj chuť, vôľa a schopnosť priniesť zmeny v nastavení zamestnancov, procesov
  • MS Office - užívateľ
  • Anglický jazyk - B1

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov