Key Account Manager - oblasť stavebníctvo a stavebné materiály

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou, ideálne čo najskôr
2 300 EUR/mesiacZákladná mzda je od 2300€ btto + variabilná zložka, konečná výška mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Monitorovanie trhu a vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov
  • Komunikácia so zákazníkmi a starostlivosť o nich, identifikácia ich potrieb, predaj výrobkov a služieb a riešenie prípadných vzniknutých problémov
  • Administratívna činnosť spojená s predajom výrobkov a služieb
  • Riešenie vzniknutých reklamácií so zákazníkmi
  • Zodpovednosť za inkaso pohľadávok
  • Manažment tendrov, sledovanie úspešnosti tendrov
  • Spolupráca s relevantnými oddeleniami pri projektoch a pri vytváraní a riadení predajnej politiky a stratégie

  • Práca pre stabilnú spoločnosť, ktorá je najvýznamnejším výrobcom vo svojom segmente na Slovensku
  • Zaujímavé platové ohodnotenie a k tomu balíček finančných (pohyblivá zložka mzdy, príspevky do III.piliera, príspevky nad rámec zákona - strava, doplatok pri PN, príspevky pri jubileách a rôznych životných udalostiach, ..) a nefinančných benefitov (dovolenka navyše,firemné auto použiteľné aj na súkromné účely, vzdelávanie, firemné akcie,..)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho kienta - výrobnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti stavebníctva a stavebných materiálov. Ide o novovytvorenú pozíciu s cieľom rožširiť existujúci tím. Pozícia bude lokalizovaná v Novom Meste nad Váhom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod v segmente stavebníctvo a stavebné materiály

Počet rokov praxe

3

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie najlepšie technického zamerania (ideálne stavebné)
  • Skúsenosti na podobnej alebo rovnakej pozícii v oblasti stavebníctva (kamenivo, betón, cement, prefabrikované výrobky, suché zmesi, spojivá ..), znalosť trhu v danej oblasti
  • Ochota cestovať hlavne v rámci západného Slovenska, čiastočne stredné Slovensko
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni aspoň B1
  • Silné komunikačné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov