Inžinier kvality

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Žarnovica
Termín nástupu
dohodou, ideálne čo najskôr
1 300 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riešenie kvalitatívnych problémov a nezhôd
  • Spolupráca pri riešení interných reklamácií a externých reklamácií, úzka spolupráca s vedúcimi oddelení, procesným inžinierom a technológom
  • Sledovanie a reportovanie najzávažnejších chýb, resp. nedostatkov vo výrobnom procese
  • Tvorba pravidelných reportov pre manažment kvality
  • Preverovanie prijímania nápravných opatrení pri opakovanom výskyte chýb
  • Prezentovanie príčiny chýb, následkov a následný návrh opatrení na zlepšenie procesu internej kvality
  • Spolupráca pri zlepšovaní procesov a výrobkov

  • Práca pre stabilnú a rozrastajúcu sa spoločnosť, náš klient je na 1.mieste v rámci Európy a na 3. mieste celosvetovo čo do objemu produkcie
  • Zaujímavé platové ohodnotenie + balíček benefitov (príspevok na cestovanie, mesačná prémia, prítomnostná prémia, prémia za odporučenie kolegu, príspevky na občerstvenie, 13. a 14. plat na základe hosp. výsledkov spoločnosti, nadštandardná zdravotná starostlivosť,...)
  • Flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

manažment kvality

Počet rokov praxe

2

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
  • Skúsenosti v oblasti kvality vo výrobnej spoločnosti (preferovaná oblasť automotive alebo potravinárstvo, strojárstvo)
  • Znalosť kvalitatívnych nástrojov (SIX SIGMA, KAIZEN, 8D, ISKW, tripple 5 WHY)
  • Znalosť ISO 9001:2015
  • Schopnosť vykonávať audit výrobkov a procesov
  • Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou (komunikácia so zákazníkom, reporting v angličtine)
  • Pokročilá znalosť práce v MS Excel, grafické znázornenia
  • Znalosť FSSC / HACCP / GMP – výhodou

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov