Procesný inžinier montáže

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac+ vario zložka +13./14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • návrh montážnych a technologických procesov
  • nastavovanie parametrov strojov a zariadení
  • analýza stability procesov (SPC)
  • zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (napr. Kaizen, Lean, Ergonómia, ESD, poka-yoke a pod.)
  • tvorba pracovných postupov výrobných operácií a ich úprava
  • trénovanie operátorov a nastavovačov
  • komunikácia s internými i externými zákazníkmi
  • reportovanie, externé a interné audity

  • motivujúci systém odmeňovania - 13-ty a 14-ty plat
  • pružná pracovná doba
  • možnosť jazykového vzdelávania
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • množstvo zamestnaneckých benefitov, sociálny program
  • stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti
  • firemné akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • SŠ/VŠ - technického zameranie
  • skúsenosť s výrobnými procesmi
  • znalosť nástrojov kvality napr. FMEA, 8D report a pod.
  • základná znalosť v AutoCAD a SAP a MS Office - pokročilý
  • znalosť tvorby MTM analýz - výhodou
  • analytické a technické myslenie
  • anglický jazyk aktívne
  • dobré komunikačné zručnosti a schopnosť samostatne riešiť problémy

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov