Majster vo výrobe

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou, ideálne čo najskôr
1 700 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít na svojom oddelení
  • Zabezpečenie plynulého chodu výroby, minimalizácia prestojov, sledovanie efektivity a produktivity výroby
  • Práca podľa výrobného plánu, zodpovednosť za dodržiavanie výrobného plánu
  • Zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov a štandardnú kvalitu výrobkov, dohľad nad dodržiavaním BOZP
  • Prinášanie zlepšovacích návrhov na výrobu, organizáciu práce a podobne, zavedenie technologických zmien do výroby, implementácia nových technológií
  • Rozdeľovanie a prioritizáciu denných úloh,
    koordinácia, vedenie, hodnotenie a motivovanie pracovníkov oddelenia (veľkosť tímu do 40 ľudí)
  • Kontrola výkonnosti tímu
  • Evidencia dochádzky, dovolenky a odmeňovanie a ďaĺšie vzdelávanie zamestnancov
  • Riadenie zaškoľovania zamestnancov, hodnotenie výkonov
  • Technická podpora zamestnancom v prípade potreby / neznalosti postupu
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci firmy
  • Zodpovednosť za starostlivú manipuláciu a údržbu s nástrojmi a šetrením surovinami

  • Zaujímavé platové ohodnotenie, systém bonusov a prémií, preplácané nadčasy
  • Práca pre stabilnú spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárska výroba, vedenie ľudí

Počet rokov praxe

3

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru
  • Skúsenosti z oblasti strojárskej výroby na podobnej pozícii
  • Skúsenosti s riadením ľudí
  • Znalosť čítania technickej dokumentácie
  • Znalosť AJ alebo NJ nie je podmienka, ale je výhodou
  • Samostatná osobnosť lídra s prirodzenou autoritu

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov