IT Consultant System Installation. Remote control & monitoring platform

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 3 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavným účelom tejto pozície je zabezpečiť inštaláciu interného systému a fyzického úložiska dát - ako súčasť tímu zodpovedného za inštaláciu, prevádzku, vývoj systému a ďalších súvisiacich aplikácií alebo databáz v závodoch EFW po celom svete, vašou úlohou bude konkrétne:
• Inštalácia single-node Apache Kafka clasters na hardvér
• Nastavenie a konfigurácia serverov Linux vrátane inštalácie operačného systému, bezpečnosti / brány firewall a komunikácie s externými službami
• Testovanie a nasadenie interného softvéru na hardvéri
• Optimalizácia procesu inštalácie, aby bola efektívnejšia
• Zabezpečiť fyzické nasadenie hardvéru na weboch po celom svete, ako aj prvú úroveň údržby
• Zabezpečiť komunikáciu a školenie týkajúce sa používania aplikácie
• Podporiť proces neustáleho zlepšovania aplikácie s cieľom zvýšiť efektivitu a spokojnosť zákazníka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Globálna spoločnosť s ústredím vo Švajčiarsku, líder v oblasti environmentálnych technológií a udržateľnej energie, sa rozhodol posilniť svoju pozíciu v oblasti digitálnych riešení.
Zahŕňa to techniky získavania a analýzy dát pre zákazníkov, ako aj vývoj interných nástrojov na vylepšenú integráciu údajov a efektívnu správu údajov, ďalej zber dát prostredníctvom IoT, ako aj vývoj mobilných aplikácií v agilných tímoch.
Súčasťou tejto stratégie je otvorenie digitálneho hub-u na Slovensku, pričom miestni IT špecialisti sa stanú stabilnou súčasťou medzinárodného tímu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vzdelanie z IT odbore / softvérového inžinierstva s viac ako 5-ročnými skúsenosťami ako softvérový vývojár, systémový alebo dátový inžinier
Konkrétne znalosti IT a rozsiahle skúsenosti s nasledujúcim softvérom alebo platformami:
• Apache Kafka
• Docker
• Java 11
• Python
• CantOS
• Znalosť protokolov senzorov / IOT napr. MQTT, Modbus, OPC-UA
Relevantné skúsenosti v oblasti IT v operačnom systéme a sieťovom prostredí priemyselnej výroby, ideálne ďalšie skúsenosti alebo vzdelanie v strojárstve alebo elektrotechnike.
Dobré znalosti projektového riadenia a práce s rôznymi projektovými disciplínami, rôznymi lokalitami a kultúrami
• Na základe skúseností vedieť identifikovať možné riešenia, prispôsobiť ich vzniknutej situácii a implementovať
• Orientácia na zákazníka a riešenie
• Iniciatíva a samostatnosť, flexibilita
• Záujem o proces, znalosť produktu a technické porozumenie prevádzky EFW alebo elektrární
• Ochota pravidelne cestovať do závodov po celom svete

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4062800  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac