Back office špecialista/-ka s aktívnou nemčinou + maďarčinou

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ ročný bonus až do výšky 20%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládate aktívne oba jazyky (nemčinu i maďarčinu) a preferujete skôr emailový kontakt pred telefonátmi? Máte proklientský prístup a radi riešite požiadavky klientov? Pre nášho klienta, spoločnosť OMV, hľadáme vhodných kandidátov na vykrytie materskej/rodičovskej dovolenky s výbornou nemčinou a maďarčinou (lepšia B2 až C1) a angličtinou (B1). Pridajte sa k silnej značke OMV a posilnite ich tím zákazníckeho servisu pre palivové karty.

  • Spracovanie objednávok, riešenie požiadaviek zákazníkov a obchodných zástupcov
  • Vytváranie požiadavky na nákup a schvaľovanie faktúr, zodpovednosť za opravy faktúr
  • Príprava a obchodných zmlúv pre zákazníkov, podľa pokynov obchodného oddelenia, ich evidencia a aktualizácia
  • Zabezpečenie archivácie pre všetky dokumenty súvisiace s činnosťou v súlade s legislatívou
  • Spolupráca s kolegami zo zákazníckej podpory a iných oddelení
  • V prípade potreby riešenie úloh podľa pokynov nadriadeného

  • Ročný bonus (až do 20% z ročného platu)
  • Flexibilná pracovná doba + skrátené piatky do 13:00
  • Príspevok na vzdelávanie a študijné materiály pre anglický a nemecký jazyk
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona (vo forme Callio karty)
  • Príspevok do 3.piliera/ DDS
  • Príspevok na dochádzanie alebo parkovacie miesto v budove Digital Parku (pokiaľ je ešte k dispozícii) – vyplácané 1x ročne
  • Preplácaná PN/OČR
  • 3 dni dovolenky naviac
  • Telepráca/ Home-office
  • MultiSport karta
  • Medical Care Program
  • OMV tankovacia karta so zľavami na palivo
  • Mikulášske balíčky, Poukážky v prípade výročia v spoločnosti, 1x ročne darčekové poukážky CadHoc
  • Referral program

Informácie o výberovom konaní

Prosím o poslanie CV ideálne v anglickom jazyku. Ďakujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výber kandidátov na túto pozíciu zastrešujeme exkluzívne pre nášho klienta, spoločnosť OMV ako personálna spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • Aktívna znalosť nemeckého a maďarského (B2-C1) a anglického jazyka (B1) na business úrovni - podmienka
  • MS Office – aktívne
  • predchádzajúce skúsenosti v administratíve, z recepcie alebo zákazníckeho servisu - podmienka

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Balanced HR s.r.o.
Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Rastislav Krivý
E-mail: poslať životopis
ID: 4060304  Dátum zverejnenia: 12.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac