Procesný inžinier

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP resp. dohodou
od 1400€ základ + variabilná zložka, výška mzdy zohľadňuje skúsenosti a zručnosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Plánovanie a stanovovanie pracovných postupov a operácií, optimalizácia a plánovanie výrobného zariadenia a prevádzkového vybavenia na základe vypracovných plánov kapacít a personálnych plánov
  • Vývoj a návrh optimálnych technologických riešení pre nové aj existujúce produkty
  • Vývoj výrobných metód a kontrola nových systémov
  • Vypracovanie návrhov pre dizajn komponentov vhodných na výrobu
  • Spolupráca na vývoji projektov

  • Atraktívna práca vo vývoji komponentov v rámci medzinárodného prostredia
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Balíček finančných aj nefinančných benefitov (13. a 14. plat, príspevok na dopravu a stravovanie, pružná pracovná doba, ...)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania, ideálne strojárske, zameranie na plasty
  • Skúsenosti z oblasti procesného plánovania výroby, výrobných zariadení a pracovných postupov
  • Skúsenosti so zavádzaním a optimalizáciou procesov, uplatňovaním metód LEAN manažmentu
  • Znalosti v oblasti noriem a štandardov kvality, procesnej FMEA
  • Anglický jazyk na výbornej úrovni je podmienkou (na pozícii je denná komunikácia v angličtine s vývojom v DE + zákazíci a dodávatelia)

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4024223  Dátum zverejnenia: 22.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400€ základ + variabilná zložka, výška mzdy zohľadňuje skúsenosti a zručnosti kandidáta