Špecialista na technológiu laserového zvárania

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou
od 1400€ základ + variabilná zložka, výška mzdy zohľadňuje skúsenosti a zručnosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podieľanie sa na vývoji nových špeciálnych výrobných procesov a technológií
  • Kontrola nových a existujúcich procesov a technológií, schválenie a zena procesných parametrov, kvalifikácia schválených procesov pre nové výrobky
  • Analýza procesných chýb
  • Definovanie špecifikácií pre výrobné zariadenia
  • Účasť na výbere dodávateľa pre výrobné zariadenie
  • Vedenie projektových tímov pre zlepšovanie a znižovanie nákladov súvisiacich s produktami alebo radami produktov

  • Atraktívna práca vo vývoji komponentov v rámci medzinárodného prostredia
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Balíček finančných aj nefinančných benefitov (13. a 14. plat, príspevok na dopravu a stravovanie, pružná pracovná doba, ...)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie technického zamerania (strojarina, plasty, mechanika, mechatronika)
  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu, výkresy, práca s 3D dátami
  • Skúsenosti so zváraním plastov laserovou technológiou
  • Znalosti z technológie zvárania a výrobnej technológie + technológie spracovania plastov v rámci automotive
  • Skúsenosti s programovaním a obsluhou ABB, UR robotov
  • Znalosť práce v programoch AutoDesk, Catia
  • Znalosť anglického jazyka na veľmi dobrej úrovni je podmienkou (intenzívna komunikácia v rámci spoločnosti aj mimo spoločnosť)

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4024222  Dátum zverejnenia: 22.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400€ základ + variabilná zložka, výška mzdy zohľadňuje skúsenosti a zručnosti kandidáta