Credit risk management specialist s nemeckým a maďarským jazykom

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300-1400 Eur brutto + 20% ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný absolvent alebo človek s praxou a rád/-a by si sa profiloval v credit manažmente? Ovládaš na pokročilej úrovni nemčinu a maďarčinu a dohovoríš sa aj anglicky? Si pre nás TOP kandidát!

Tvojou zodpovednosťou bude:

  • Credit management tankovacích kariet
  • Primeraná úprava úverových limitov pre stálych i nových zákazníkov
  • Komunikácia s risk managementom
  • Komunikácia s neplatičmi
  • Komunikácia s obchodným oddelením
  • Minimalizovanie rizík s využitím poistenia úverového rizika
  • Spracovanie žiadostí o úverové poistenie
  • Úprava objemu úveru
  • Komunikácia aj negatívnych rozhodnutí (zrušenie úveru, zníženie)
  • Spracovanie zamietnutých bezhotovostných platieb
  • Náhrada škody
  • Detekcia podvodov/sprenevery
  • Uzamknutie/odomknutie karty
  • Spracovanie splátkových kalendárov
  • Opatrenia v prípade platobnej neschopnosti
  • Komunikácia s agentúrami pre vymáhanie pohľadávok
  • Príslušná administratíva a reporting

  • Ročný bonus (20% z ročného platu)
  • Flexibilná pracovná doba + skrátené piatky do 13:00
  • Príspevok na vzdelávanie a študijné materiály pre Anglický a Nemecký jazyk
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona (vo forme Callio karty)
  • Príspevok do 3.piliera/ DDS
  • Príspevok na dochádzanie alebo parkovacie miesto v budove Digital Parku (pokiaľ je ešte k dispozícii) – vyplácané 1x ročne
  • Preplácaná PN/OČR
  • 3 dni dovolenky naviac
  • Telepráca/ Home-office
  • MultiSport karta
  • Medical Care Program
  • OMV tankovacia karta so zľavami na palivo
  • Mikulášske balíčky, Poukážky v prípade výročia v spoločnosti, 1x ročne darčekové poukážky CadHoc
  • Referral program

Informácie o výberovom konaní

Prosím o poslanie CV ideálne v anglickom jazyku. Ďakujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výber kandidátov zastrešujeme exkluzívne pre spoločnosť OMV ako personálna agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie alebo SŠ s praxou
  • Skúsenosti na podobnej pozícii výhodou, nie však podmienkou
  • Potrebná však aspoň krátka skúsenosť v administratíve, back office a i.
  • Aktívna znalosť nemeckého a maďarského jazyka (minimálne B2) a angličtiny (aspoň B1)
  • Znalosť MS Office na užívateľskej úrovni
  • Komunikatívnosť, proklientská orientácia, tímový hráč

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4021444  Dátum zverejnenia: 15.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300-1400 Eur brutto + 20% ročný bonus