Vedúci oddelenia vývoja hydraulických komponentov

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Tvrdošín
Termín nástupu
1.4.2020
1 750 EUR/mesiacmzda bude kopírovať skúsenosti a komplexnosť kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie oddelenia vývoja hydraulických ventilov
  • Schvaľovanie technických výkresov a kusovníkov
  • Riadenie zmenového konania
  • Komunikácia so zákazníkmi pri definovaní funkcionality komponentov
  • Spolupráca so zahraničným vývojovým tímom
  • Vedenie a rozvoj potenciálu podriadených pracovníkov

  • Dobré platové ohodnotenie
  • Možnosť budovať vývojové centrum a jeho kolektív
  • 13. a 14. plat, príspevok na stravu, doplnkové dôchodkové sporenie
  • Práca v medzinárodnom prostredí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Naším klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Expert
AutoCAD - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

20

  • Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technického zamerania, preferujeme odbor Tekutinové mechanizmy - hydraulické systémy
  • Skúsenosti v oblasti konštrukcie hydraulických komponentov sú podmienkou
  • Pokročilá znalosť CAD systémov, prax so SolidWorks je vítaná
  • Prax v oblasti riadenia vývojového tímu min. 5 rokov
  • Aktívna znalosť nemeckého a/alebo anglického jazyka
  • Manažérske zručnosti
  • Samostatnosť, ochota sa neustále vzdelávať, tímový hráč
  • VP skupiny B
  • Ochota cestovať do zahraničia

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov