Senior účtovník - účtovníctvo a mzdy

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 900 EUR/mesiac1500 -1900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva výrobnej spoločnosti
  • Včasné a správne spracovanie miezd zamestnancov (do 200 zamestnancov - dochádzku a uzávierku dochádzky spracováva HR oddelenie)
  • Zodpovednosť za vedenie a účtovanie pokladne, za prípravu a spracovanie platieb dodávateľom, spracovanie prijatých platieb od zákazníkov
  • Vedenie evidencie hmotného a nehmotného majetku a jeho označovanie
  • Zodpovednosť za správne nastavenie účtovného / daňového odpisovania majetku
  • Vedenie evidencie drobného majetku a jeho označovanie
  • Príprava a spracovanie podkladov pre mesačné hlásenie DPH, pre dane, pre Štatistický úrad, SNB a pre hlásenia Intrastat
  • Príprava mesačnej analýzy účtovnej súvahy, príprava podkladov pre externých audítorov
  • Zodpovednosť za plnenie stanovených termínov mesačných uzávierok / aj uzávierky na konci roka
  • Zabezpečenie mesačného reportingu lokálnemu manažmentu aj materskej spoločnosti
  • Spolupráca s kolegami vrámci finančného oddelenia

  • Kompenzácia cestovných nákladov (nad 20 km)
  • Flexibilný pracovný čas
  • Široký sociálny program a balíček benefitov pre zamestnancov (napr. firemné akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, príspevok pri narodení dieťa a podobne)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

účtovníctvo, mzdy
4

  • Hľadáme účtovníka, ktorý má dobré skúsenosti v podvojnom účtovníctve výrobnej spoločnosti – (komplexné účtovníctvo aj s uzávierkovými prácami, DPH, ročnou závierkou, dane, reporting)
  • Nutnosťou je aby vo svojej doterajšej praxi spracovával aj mzdy (nielen zaúčtovanie) - ak ich aktuálne nespracovávate, nevadí, dôležité je, že máte záujem opätovne sa do problematiky miezd dostať a spracovávať ich - dochádzku a uzávierku dochádzky spracováva HR oddelenie
  • Ideálny kandidát nemusí mať dokonalú angličtinu, vie si však potrebné veci vyriešiť písomnou formou a vie sa ako tak dohodnúť aj slovne
  • Hľadáme proaktívneho kandidáta, ktorý je samostatný, iniciatívny a má záujem sebarealizovať sa, vie však pritom rešpektovať aj korporátne pravidlá
  • Hľadáme stabilného zamestnanca ktorý bude mať v spoločnosti dlhodobú aktívnu perspektívu
  • Výhodou (nie podmienkou) sú skúsenosti s programom Human a Axapta (Microsoft Dynamics AX)

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Balanced HR s.r.o.
Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava
ID: 4012729  Dátum zverejnenia: 17.12.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac