Fakturant/-ka s výbornou nemčinou - zmluva na 1 rok

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300 Eur brutto + ročný bonus až do výšky 20%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebujete vyplniť čas čakaním na zahraničné dobrodružstvo? Čakáte bábätko a materská je ešte v nedohľadne? Alebo Vás bavia financie a nedostali ste ešte možnosť získať potrebnú prax? Pomôžte nám vykryť pozíciu u nášho klienta, spoločnosť OMV, a trošku si finančne prilepšiť.

Vašou náplňou práce bude:

  • Fakturácie rôzneho druhu týkajúce sa fungovania čerpacích staníc (LPG, CNG, produkty, sprostredkovateľské tovary, nájom, marketingové aktivity, prirážky, úverové potvrdenky, vyrovnanie, krádeže palív, čistenie chybového výpisu)
  • Sledovanie pohybu materiálov, objem predajov,  mýto
  • Práca s palivovými kartami, kartami Fleet a Eurocheque aj bankovými/kreditnými kartami
  • Kalkulácia provízií, odchýlok palivových zásob
  • Hľadanie chýb v prípadných kartových transakciách, riešenie reklamácií
  • Hľadanie účtovných odchýlok/nesprávnej fakturácie
  • Starostlivosť o pridelené účty pohľadávok/záväzkov
  • Kontrola platieb elektronických faktúr
  • Spoluúčasť na závierkach
  • Spolupráca s auditormi
  • Zmluvné pokuty
  • Práca s databázou (úprava dát o partneroch, klientoch i dodávateľoch)

  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť home office 2x do mesiaca
  • 3 dni dovolenky navyše
  • príspevok na jazykové kurzy (angličtina alebo nemčina)
  • darčekové poukážky v hodnote 150 Eur/rok
  • Multisport karta
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia 1,5% (aj bez príspevku zamestnanca)
  • preplácanie PN/OČR
  • príspevok na stravovanie 3,28 Eur/pracovný deň
  • nadštandardná zdravotná starostlivosť Procare - možnosť 1x/rok komplexného zdravotného vyšetrenia
  • možnosť OMV fuel card (Routex) so zľavou na palivá

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výber kandidátov na túto pozíciu zastrešujeme exkluzívne pre nášho klienta, spoločnosť OMV ako personálna spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Profilovo hľadáme kandidáta/-ku, ktorý sa dohovorí po nemecky na výbornej úrovni (B2+/C1) a nestratí sa ani v angličtine (B1-komunikatívne). Skúsenosti v rámci fakturácie/účtovníctva nie sú podmienkou, pozícia je vhodná aj pre juniora s už krátkymi pracovnými skúsenosťami (administratíva, customer service), ktorý/-á má rád/-a prácu s číslami a rozumie im. Všetko ostatné Vás naučia :)

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3915881  Dátum zverejnenia: 25.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 Eur brutto + ročný bonus až do výšky 20%