Hlavný účtovník/-čka (ekonóm) s aktívnou angličtinou

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000 Eur brutto + ročný bonus (13.-14.plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete využívať všetky výhody medzinárodného koncernu, ale nechcete sa kvôli tomu sťahovať do Bratislavy? Pre nášho klienta v Žiline hľadáme skúseného a samostatného účtovníka/-čku s aktívnou angličtinou, ktorý/-á sa nebojí pracovať ako jediný účtovný zástupca pre túto pobočku.

Vaša agenda:

  • zodpovednosť za vedenie kompletnej účtovnej agendy
  • daňová problematika - daňové priznania, platenie daní
  • zodpovednosť za účtovné závierky (mesačná a ročná báza)
  • práca s cash flow, jeho monitorovanie a plánovanie
  • spolupráca a súčinnosť s auditormi a daňovými poradcami
  • sledovanie zmien v účtovnej legislatíve a ich následná implementácia
  • príprava reportov pre potreby managementu

Čím Vás odmeníme:

  • ročná bonusová zložka (=13.-14.plat)
  • doplnkové dôchodkové poistenie
  • flexibilná pracovná doba
  • nadštandardná prehliadka v Procare 1x ročne
  • stravenky hradené 100% zamestnávateľom
  • multišport kartička
  • školenia, tréningy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Významný hráč v chemickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

  • SŠ alebo VŠ ideálne ekonomického smeru
  • minimálne 5 rokov praxe v oblasti komplexného účtovníctva
  • aktívna znalosť anglického jazyka, slovom i písmom (úroveň B2, resp. vyššia)
  • veľmi dobrá znalosť podvojného účtovníctva (slovenské štandardy) a daňovej legislatívy
  • znalosť SAP

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3888001  Dátum zverejnenia: 9.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 Eur brutto + ročný bonus (13.-14.plat)