Obchodný zástupca pre skladové riešenia

BALANCED HR s.r.o.

Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 300 € brutto mesačne základ / podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca bude reprezentovať medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v technickej podpore logistiky.

  • Vyhľadávanie obchodných príležitostí vo zverenom regióne
  • Aktívne oslovovanie potenciálnych zákazníkov
  • Identifikácia potrieb zákazníka a prezentácia možných skladových riešení
  • Spolupráca s projektovým špecialistom pri prezentovaní komplexných riešení
  • Budovanie dlhodobých obchodných vzťahov
  • Vyjednávanie podmienok spolupráce
  • Komunikácia s dodávateľmi skladových systémov so zahraničia
  • Správa dát v internom systéme

  • Variabilná zložka platu
  • Služobné auto aj na súkromné účely
  • Dovolenka nad rámec zákona
  • Ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • Vzdelanie s technickým zameraním
  • Skúsenosti s predajom, preferencia skúseností v oblasti logistiky
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Orientácia na výsledky
  • Vytrvalosť pri obchodných prípadoch
  • Reprezentatívne vystupovanie a vynikajúce komunikačné zručnosti

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3856241  Dátum zverejnenia: 24.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 300 € brutto mesačne základ / podľa skúseností