Inžinier zákazníckej kvality

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komunikácia so zákazníkmi a monitorovanie ich spokojnosti
  • Osobné návštevy u zákazníka, príprava správ
  • Organizovanie opatrení pri zákazníckych reklamáciach
  • Odsúhlasenie hraničných vzoriek so zákazníkmi vo fáze sériovej výroby
  • Spolupráca pri analýze výrobkov vrátených z trhu
  • Monitorovanie ppm u zákazníkov
  • Zadávanie relevantných údajov do SAP a kontrola ich spracovania.
  • Aktualizácia FMEA pri reklamacií, spolupráca pri aktualizácií FMEA

  • Práca v príjemnom kolektíve
  • Stabilita nadnárodnej spoločnosti
  • Možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
  • Vzdelávacie aktivity, firemné akcie
  • 13. a 14. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

  • Vzdelanie v odbore kvalita, technické, elektrotechnické, strojárske
  • Vodičský preukaz B, ochota cestovať
  • Nemecký jazyk - aktívne
  • Aspoň 3 roky praxe v oblasti kvalita, výroba, automobilový priemysel
  • Čítanie technickej dokumentácie
  • Znalosť nástrojov kvality vítaná (8D, 3D, Ishikawa, 5why, PDCA....)
  • Dobré komunikačné zručnosti a schopnosť vyjednávať v styku so zákazníkom

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3799809  Dátum zverejnenia: 31.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000€