Servisný technik zdravotníckej techniky pre celé Slovensko

BALANCED HR s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 €/ brutto a viac podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • oprava zdravotníckej techniky buď na centrále v BA alebo v teréne na Slovensku

  • Nadštandardné platové ohodnotenia
  • školenia u výrobcov v zahraničí
  • práca v čistom prostredí
  • pracovný čas ( po - pia)
  • automobil

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Zdravotnícka technika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

  • Vzdelanie elektrotechnické
  • Vyhláška elektrotechnickej spôsobilosti 23
  • Vodičský preukaz „B“
  • Anglický jazyk ( technická dokumentácia)a prax so zdravotníckou technikou je výhodou

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3779310  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 €/ brutto a viac podľa skúseností