Front office customer care s nemeckým jazykom

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoj deň bude vypadať následovne:

  • Zákaznícka podpora pre nových aj existujúcich klientov, zisťovanie potrieb, budovanie vzťahov
  • Starostlivosť o kľúčových klientov
  • Riešenie vzniknutých situácií a sťažností
  • Príprava podkladov pre ponuky, zmluvy
  • Podpora obchodného oddelenia
  • Podpora pre manažérov
  • Práca s interným systémom
  • Riešenie ticketov a voucherov v systéme
  • Zodpovednosť za splnenie stanovených KPI's
  • Zriedkavé akvizície nových klientov podľa prideleného zoznamu na danom trhu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1300 € brutto, i vyšší podľa skúseností

Ako motiváciu Ti ponúkame:

  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť home office 2x do mesiaca
  • príspevok na jazykové kurzy
  • darčekové poukážky v hodnote 150 Eur
  • príspevok do 3. dôchodkového pilieru

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výber kandidátov na túto pozíciu zastrešujeme exkluzívne pre nášho klienta, spoločnosť OMV ako personálna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba už potrebujeme:

  • VŠ vzdelanie (min. Bc.)
  • nemecký jazyk - aktívne (B2)
  • anglický jazyk - aktívne (aspoň B1)
  • spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť, proaktívny prístup
  • tímový hráč

Čo by nás veľmi potešilo, ak by si už vedel/-a:

  • maďarský jazyk - výhodou
  • prax na podobnej pozícii - výhodou
  • SAP - výhodou

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Vladovičová
Tel.: +421948948151
E-mail: poslať životopis
ID: 3778476   Dátum zverejnenia: 3.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1300 € brutto, i vyšší podľa skúseností