Front desk receptionist (administratívna podpora)

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/ najneskôr 1.7.2019
od 746 Eur brutto (až do 1000 Eur brutto) + variabilná zložka vo výške 20% ročného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš významný klient, spoločnosť OMV hľadá milú, príjemnú a usmievavú kandidátku/-ta na pozíciu Recepčná/-ý.
Práca je kľudnejšieho charakteru, preto je vhodná aj pre študenta/-ku externej formy štúdia.

  • vedenie recepcie
  • vítanie a uvádzanie klientov a hostí
  • telefonáty - s klientami i medzifiremné hovory
  • práca s faktúrami - skenovanie, archivácia, distribúcia na príslušné oddelenie
  • aktualizácia a správa databázy
  • rezervácie zasadačiek a automobilov
  • dbať na poriadok a čistotu zasadačiek
  • dbať na správne fungovanie prístrojov v zasadačkách
  • objednávka občerstvenia
  • organizácia lekárskych prehliadok
  • snaha o dodržiavanie štandardu HSEQ - zdravie/bezpečnosť/prostredie/kvalita
  • asistencia príslušným manažérom

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • zaujímavá variabilná zložka
  • flexibilný pracovný čas
  • dačekové poukážky v hodnote 150 Eur
  • jazykové kurzy
  • zľava na firemné produkty
  • zdravotná starostlivosť
  • príspevok do 3. dôchodkového pilieru
  • príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe, pracovnom výročí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výber kandidátov na túto pozíciu zastrešujeme exkluzívne pre nášho klienta, spoločnosť OMV ako personálna spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • anglický jazyk na úrovni B1-B2 (komunikatívne, schopnosť uvítať návštevy a odpovedať na emaily)
  • znalosť MS Office
  • skúsenosť na podobnej pozícii veľkou výhodou
  • príjemný, reprezentatívny prejav
  • serióznosť

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3745457  Dátum zverejnenia: 22.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 746 Eur brutto (až do 1000 Eur brutto) + variabilná zložka vo výške 20% ročného platu