Key account manager (B2B business) - juhozápadné Slovensko

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť v aktívnom obchode a vynikáte v získavaní nových klientov? Vyjednávanie Vám nie je cudzie a máte silnú schopnosť získať ľudí na svoju stranu? Hľadáme práve Vás!

Pre nášho významného klienta obsadzujeme pozíciu Key account managera, ktorý bude zodpovedný za:

  • Akvizície nových klientov (B2B) v časti Bratislavy a v regióne JZ Slovensko
  • Cold calls, emailová a telefonická komunikácia na dennej báze
  • Osobné stretnutia s klientmi
  • Udržiavanie dobrých vzťahov s novými i stávajúcimi klientmi a snaha o dlhodobú spoluprácu
  • Optimalizácia objemu, zisku a rizika u klientov s prihliadnutím na regionálnu obchodnú stratégiu
  • Podpora manažéra v implementácii obchodnej stratégie
  • Koordinácia a účasť na lokálnych projektoch
  • Analýza trhu, mapovanie konkurencie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1500 Eur brutto (záleží od skúseností a kvalifikácie) + bonus až do 30% ročného platu

  • Služobné auto aj na súkromné účely (bez obmedzení)
  • Zaujímavá variabilná zložka
  • Darčekové poukážky v hodnote 150 Eur
  • Jazykové kurzy
  • Zľava na firemné produkty
  • Zdravotná starostlivosť
  • Príspevok do 3. dôchodkového pilieru
  • Príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe, pracovnom výročí

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • Revelantné skúsenosti na obchodnej pozícii aspoň 3 roky
  • Vodičský preukaz typu B (aktívny vodič)
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Flexibilita a ochota cestovať na služobné cesty (i viacdňové v rámci SR)
  • Duša obchodníka a orientácia na výsledky
  • Výborné vyjednávacie a presviedčacie schopnosti

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Vladovičová
Tel.: +421948948151
E-mail: poslať životopis
ID: 3687731   Dátum zverejnenia: 6.6.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500 Eur brutto (záleží od skúseností a kvalifikácie) + bonus až do 30% ročného platu