Strojný montážnik/zámočník - Prešov

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000€/brutto (v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž strojárskych zariadení podľa technickej dokumentácie
  • Dodržiavanie výrobných procesov
  • Zodpovednosť za prevedenie práce podľa platnej pracovnej inštrukcie

  • Začínajúca nemecká spoločnosť (Green Field)
  • 13. plat
  • Práca na 1 zmenu, neskôr možno na 2 zmeny
  • Ďalšie benefity budú nastavené podľa požiadaviek zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Medzinárodná nemecká spoločnosť, ktorá otvára svoju pobočku pri Prešove, kde bude vyrábať stroje a zariadenia pre rôzne využitie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Montáž strojov/zariadení

Počet rokov praxe

2

  • Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou so strojárskym zameraním
  • Aspoň 2 roky skúsenosti s montážou strojov alebo zariadení v rámci strojárskeho priemyslu
  • Schopnosť čítať strojársku technickú dokumentáciu
  • Vedomosti ohľadom MAG/TIG zvárania sú veľkou výhodou
  • Anglický alebo nemecký jazyk je veľkou výhodou

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3684789  Dátum zverejnenia: 3.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000€/brutto (v závislosti od skúseností kandidáta)