Obchodný zástupca pre oblasť automatizácie a robotiky

BALANCED HR s.r.o.

Trenčiansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
závisí od skúseností a zručností kandidáta - minimálne od 1500€ btto v skúšobnej dobe a viac v závislosti od seniority

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obchodná činnosť v oblasti automatizácie a kolaboratívnej robotiky
  • Starostlivosť o zákazníkov a udržiavanie dobrých vzťahov s nimi (Zákazníci sú z 99% automotive)
  • Komunikácia s klientom, vyhodnotenie potenciálu a možností realizácie technických riešení u zákazníka, poskytovanie odborného poradenstva a hľadanie optimálnych variantov riešenia
  • Sledovanie trhu a konkurencie
  • Spolupráca s projektovým manažmentom, technickou podporou a integrátormi

  • Možnosť rastu a dlhodobej spolupráce
  • Sebarealizácia a osobný rozvoj, možnosť uplatňovať svoje nápady a návrhy - spoločnosť je veľmi otvorená a radi dávajú priestor na inováciu
  • 13.ty a 14.plat v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti
  • Možnosť home office
  • Služobné auto a mobil
  • Jazykové vzdelávanie, plne hradené stravovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť v Žilinskom kraji, ktorá je veľmi moderná, inovatívna a stále sa vyvíja - no napriek tomu sa nevzdáva tradičných hodnôt ako ľudskosť, dôvera a dobré vzťahy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod v technickej oblasti

Počet rokov praxe

3

  • SŠ/VŠ vzdelanie technicého smeru, ideálne oblasť automatizácie, robotiky
  • Skúsenosti v oblasti technického obchodu, najlepšie v rámci priemyslu, elektrotechniky, automatizácie a robotiky
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Ochota cestovať v rámci SR
  • Zodpovednosť a samostatnosť, tímovosť, inovatívnosť

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3642174  Dátum zverejnenia: 11.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: závisí od skúseností a zručností kandidáta - minimálne od 1500€ btto v skúšobnej dobe a viac v závislosti od seniority