BOZP špecialista

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Turňa nad Bodvou
Termín nástupu
ihneď/dohodou
od 1300€ základ + variabilná zložka mzdy, výška mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečenie aktuálnosti a dodržiavania bezpečnostných predpisov a noriem na pracovisku
  • Komunikácia pravidiel BOZP a prispievanie k všeobecnému povedomiu o BOZP v rámci spoločnosti.
  • Definovanie potreby, plánovanie a vykonávanie vstupných a priebežných školení zamestnancov v oblasti BOZP a overovanie ich účinnosti.
  • Vykonávanie kontroly dodržiavania bezpečnostných predpisov a noriem
  • Spolupráca so štátnymi orgánmi pri vyšetrovaní pracovných úrazov
  • Identifikácia špecifických rizík a navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení smerujúcich k ich odstráneniu. Kontrola a hodnotenie účinnosti zavedených opatrení.
  • Reportovanie rizikového správania na pracovisku, vyšetrovanie príčin nehôd a nedostatkov, evidencia a spisovanie protokolov  a zabezpečenie uplatnenia nápravných opatrení zabraňujúcich opakovaniu nehôd.
  • Vedenie dokumentácie a evidencie o stave BOZP.
  • Tvorba a aktualizácia interných smerníc BOZP a dokumentov v súlade so štandardami spoločnosti a so zákonnými predpismi a normami. Sledovanie legislatívnych zmien v oblasti BOZP
  • Vykonávanie kontrol a bezpečnostných auditov

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie, ročný variabilný bonus súvisiaci s plením firemných a individuálnych plánov
  • 13. plat
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevky pri dôležitých životných udalostiach zamestnancov (svadba, narodenie dieťaťa,..)
  • Možnosť príspevku k dôchodkovému sporeniu
  • Aktivity podporujúce zdravý životný štýl zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu BOZP špecialista obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá patrí medzi popredných svetových výrobcov stavebných materiálov s dlhoročnou históriou pôsobenia na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Pdmienkou je osvedčenie Bezpečnostný technik podľa §23 Zákona č. 124/2006 Z. z.
  • Osvedčenie Autorizovaný bezpečnostný technik podľa §24 Zákona č. 124/2006 Z. z. je výhodou
  • Osvedšenie Technik požiarnej ochrany podľa §9 Zákona č. 314/2001 Z. z. je výhodou
  • Veľkou výhodou sú skúsenosti  v oblasti BOZP a PO vo výrobnej spoločnosti
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2)
  • MS Office
  • Strategické a analytické myslenie, schopnosť riešiť problémy, dobré komunikačné schopnosti

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3621890  Dátum zverejnenia: 15.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300€ základ + variabilná zložka mzdy, výška mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta