Nalaď sa na vlnu strojárskej výroby! (Plánovač výroby)

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď/dohodou
od 1500€/brutto (čím lepší si kandidát, tým vyšší plat dostaneš)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Si macher v plánovaní strojárskych mašín?
  • Miluješ, keď výroba šlape ako švajčiarske hodinky?
  • Musíš mať všetko na poriadku a "plánovač" je tvoje druhé meno?
  • Máš guráž nastaviť celé plánovanie podľa seba v tandeme s nemeckými kolegami?

AK ÁNO, HĽADÁME PRÁVE TEBA! Ako Plánovač výroby budeš:

  • dohliadať nad tým, aby zákazník dostal na čas to čo potrebuje
  • čekovať materiál a vyrobené produkty na sklade
  • komunikovať s jednotlivými oddeleniami v rámci spoločnosti
  • občas kecať s dodávateľom, ale aj zákazníkom

Tým že je to nová spoločnosť, benefity budú nastavené tak aby ste boli maximálne spokojní :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Túto pozíciu hľadám pre začínajúcu (Green Field) spoločnosť do Prešova, ktorá bude vyrábať veľmi zaujímavé stroje a zariadenia ako sú napr. drtičky na kamene, filtračné a recyklačné linky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Plánovanie výroby

Počet rokov praxe

3

  • Absolútna samozrejmosť je strojárske vzdelanie
  • Mal by si aspoň 3 roky plánovať strojársku výrobu, čím viac tým lepšie :)
  • Ak si robil v SAPe (MM, PP, PS) super, ale nie je to podmienka, sme otvorení aj inému systému
  • Do you speak English? alebo Sprichst du Deutsch?
  • Na začiatku pôjdeš na cca 3 mesiace do Nemecka na zaškolenie, samozrejme nie vkuse, aby si získal know-how :)

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3620905  Dátum zverejnenia: 14.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500€/brutto (čím lepší si kandidát, tým vyšší plat dostaneš)